Scroll to top

KTO SME

    Autoškola Madura Milan vznikla dňa 1. 12. 1992 odčlenením od Slovenských autoškôl, a.s. v Bratislave. Pôsobíme na trhu už skoro 30  rokov. Vlastníkom je Milan Madura, ktorý má dlhoročné skúsenosti a je zárukou osvedčeného vzdelávania vodičov. Počas dlhoročného pôsobenia vo výcviku vodičov sme získali bohaté skúsenosti, ktoré sú našou najsilnejšou stránkou. Sme členom SKVZA – Slovenskej komory výcvikových zariadení autoškôl od jej vzniku.

PREČO MY

Výcvik vykonávame vo vlastných priestoroch a na moderných výcvikových vozidlách, ktoré neustále obnovujeme. Našou najväčšou výhodou je široký výber kurzov, rozmanitý výber vozového parku a inštruktorov. Ďalšou výhodou je možnosť kombinácie viacerých skupín vodičského oprávnenia pri jednej skúške. V našej autoškole nájdete stabilný tím najlepších inštruktorov a školiteľov.  Individuálny a otvorený prístup  ocenilo mnoho našich klientov.

ČO PONÚKAME

Hlavnou našou činnosťou je výcvik vodičov na získanie vodičského oprávnenia, ale sme aj školiacim strediskom pre vodičov a organizujeme kurzy pre získanie kvalifikačnej karty vodičov. Školiacim strediskom sme od roku 2008. Vlastníme akreditáciu na vykonávanie kurzov prvej pomoci.